15 Temmuz Mahallesi | 1432. Sokak No:26-30 Güneşli Bağcılar/İstanbul
+90 212 641 48 49

Biz kimiz?

Nevistanbul Tekstil Promosyon Ltd. olarak perakende hazır giyim, işçi elbisesi, promosyon tekstil ve ev tekstili alanında başta Avrupa Birliği ülkeleri olmak üzere tüm dünyaya hizmet vermekteyiz.

Sektöründe öncü satın alma ofisleri, mümessil firmalar, tasarım ofisleri ve global markalardan oluşan ve her geçen gün büyüyen müşteri portföyümüze, Bratislava/Slovakya’da bulunan ofis ve dağıtım merkezimiz sayesinde Avrupa’nın her noktasına en hızlı şekilde servis sağlıyoruz.

1985 yılında Denizli’de başlayan hikayemize Istanbul ve Bratislava ofislerimizde çok uluslu olarak ilk günkü coşkumuzla devam ediyoruz.

İş ortaklarımıza en iyi kaliteyi en uygun zamanda sağlayarak değer yaratıyoruz.

VİZYONUMUZ

Nevistanbul olarak, hazır giyim, ev tekstili ve promosyon sektöründe dünya markalarının tedariklerinde stratejik ve etkili bir çözüm ortağı olmayı hedefliyoruz. Orta Avrupa’da kurmuş olduğumuz depomuz ile hızlı hizmeti kendimize ilke ediniyor, çevre sorunlarına duyduğumuz hassasiyetle tüm önemlerimizi alıyoruz.

MİSYONUMUZ

Müşteri memnuniyetini ana odağımız haline getirerek, global çapta meydana gelen tüm teknolojik gelişmeleri takip ediyor ve yatırım yapıyoruz. Bu doğrultuda personellerimize eğitimler vererek müşterimize hızlı, rekabetçi ve kaliteli üretimler gerçekleştirmeyi ilke ediniyoruz.

Çevreye önem veriyor, gerekli tüm önemleri alıyor ve toplumsal sorumlulularımızı yerine getiriyoruz. Çalışma arkadaşlarımıza değer veriyor, onların mutlu ve huzurlu bir ortamda çalışması için elimizden geleni yapıyoruz.